Редакційна політика
«Сімейна газета» — незалежне медіа, що у своїй роботі керується підходом журналістики рішень, дотримується журналістських стандартів. Наша мета – бути авторитетним, компетентним та відповідальним джерелом важливої для суспільства інформації. Бути поряд в потрібний час, інформувати об’єктивно та неупереджено, підтримувати, заспокоювати та надихати. Використовувати слово як зброю, щоб наближати Перемогу та формувати стійку віру в майбутнє.
Для нас немає заборонених або незручних тем.
Загальні положення
«Сімейна газета» є політично незалежним виданням, матеріально не залежить від жодного фінансово-політичного угрупування чи політичної партії. Тому ключовий критерій вибору тем, пріоритетів і приводів для редакції — цінність для читачів.
У висвітленні подій та явищ «Сімейна газета» подає думку (позицію) кожної зі сторін, про які йдеться.
Видання має право на власну думку щодо подій, явищ, життя суспільства чи окремої особи.
Власна думка редакції формується головним редактором, редакторатом або при узгодженні автора матеріалу з головним редактором та/чи редактором. Остаточне рішення приймає редактор, головний реактор та видавець.
Ми не тільки інформуємо, а й надаємо майданчик для думок авторів, компетенції яких редакція довіряє.
Редакційні стандарти
«Сімейна газета» висвітлює важливі соціально значимі події та явища політичного, соціально-економічного, культурного життя країни тощо. Завдяки регіональним позаштатним кореспондентам розповідає про події та людей з усіх регіонів України.
«Сімейна газета» не залежить від державної влади. У своїх матеріалах захищає інтереси читачів. Матеріали можуть суперечити інтересам влади і чиновництва.
Видання не займається пропагандою вузькопартійних ідей і програм, дотримується загальнолюдських і демократичних цінностей.
«Сімейна газета» може використовувати сторонню фінансову підтримку щодо проєктів, які не призводять до залежності від чиїхось інтересів.
Головні принципи, якими керуються журналісти видання:
- достовірність;
- корисність;
– висвітлення позиції всіх суб’єктів події;
– здобуття ексклюзивної інформації або коментаря.
При підготовці матеріалів «Сімейна газета» звертає увагу на такі їхні аспекти:
– як тема стосується звичайного читача;
– незвичні ракурси, у яких можна подивитися на події, явища;
– скандальні нюанси.
Видання може проводити соціально значиму (неполітичну) акцію в інтересах читачів.
Зміст матеріалів у «Сімейній газеті» повинен спиратися на факти, висловлення і бути обґрунтованим. Посилання на джерела є обов’язковим (за винятком випадків, якщо джерело не бажає розкриватися).
Журналіст «Сімейної газети» – творчий працівник, який вміє помічати факти, аналізувати їх, розуміти, в чому може бути їхня цінність для читача, уміти їх подати відповідно до принципів, правил і стандартів роботи так, щоб інформація була важливою та корисною для читачів. Журналіст має пам’ятати, що читач – завжди в центрі уваги.
Наші тематики
«Сімейна газета» готує матеріали під такими рубриками:
Новини – актуальні події в Україні.
Суспільство – про пенсійне законодавство, субсидії, пільги. Освіта, економіка.
Сімейне дозвілля – чтиво для відпочинку, релаксу, кросворди.
Люди – розповіді про українських Захисників-Героїв, про цікавих людей, адаптацію внутрішньо переміщених осіб, майстрів та майстринь, історії успіху.
Життєві історії – розповіді про людські долі, кохання, вірність та зраду.
Здоров’я – поради щодо здорового способу життя, інтерв’ю з лікарями, психологами.
Кулінарія – рецепти простих економних страв, а також – до святкового столу. Поради щодо їжі, кухні.
Обійстя – поради щодо саду, городу, вирощування свійських тварин. Розповіді про досвідчених господарів.
Гороскопи – гороскопи на тиждень, місяць, рік для усіх знаків зодіаку.
Домашні улюбленці – усе про догляд за чотирилапими друзями.
Політика взаємодії з аудиторією
Редакція використовує всі доступні канали комунікації для обліку відгуків і пропозицій аудиторії.
Під кожною нашою публікацією доступні коментарі. Редакція залишає за собою право видаляти коментарі, які можуть містити наклеп, ображати честь та гідність інших людей чи бути проявом інформаційного булінгу.
Також існує можливість написати чи зателефонувати у редакцію. Ми пропонуємо писати нам коментарі, залишати побажання, подавати пропозиції щодо наших матеріалів і тем для висвітлення, допомагати нам з джерелами інформації, а також активно долучатися до опитувань на сайті і коментувати наші публікації в соцмережах: Facebook, Instagram.