Варто починати кожен день із молитви. Може, це для когось звучить дивним, проте занурення в себе і власні відчуття допомагає зосередитися. Якщо не підходить молитва з релігійних поглядів, можна скористатися таким видом розслаблення як медитація.
Більше усміхатися. Навіть незнайомим людям. Адже щодня перетинаючись із багатьма людьми, ми часто просто відводимо погляд, а щира легка усмішка здатна поліпшити настрій обом. Адже на усмішку майже завжди у відповідь ми отримуємо також усмішку.
Бажано підтримувати тісні контакти з молодими людьми. Якщо такі є в сім’ї, то це перевага. Спілкування та обмін інформацією може бути корисним і для молоді, і для старших. І не лише корисним, а й цікавим.
Зосередитися на власній ході. Слід намагатися розправити плечі, не згинатися і не човгати ногами. Дивитися не вниз, а вгору. Коли таку ходьбу зробити звичкою, то вона може міцно вкоренитися у щодень.
Бути щедрими на любов. Підтримувати зв’язок із рідними – повідомленням, телефонним дзвінком. Нинішні засоби зв’язку дозволяють бути ближчими з людьми, котрі на відстані. Тут головне не перестаратися і не стати нав’язливими у бажанні спілкуватися.
Щирий сміх – найліпші ліки. Тож не варто впускати нагоду, коли можна посміятися над собою, над ситуацією чи почутим вдалим жартом та анекдотом.