Всі інгредієнти (без масла) перемішати віничком до однорідності. На повільному вогні довести до кипіння, постійно перемішуючи. Коли маса трохи охолоне, додати масло і ретельно перемішати. Розлити у формочки (порційні). У деко налити окріп, щоб він доходив до середини формочок. Випікати в попередньо розігрітій до 170 градусів духовці 35-40 хвилин.
Якщо банки з огірками вибухнули
Чому вибухають банки з огірками Потрапили бактерії. Якщо під час консервації у банку потрапили бактерії, вони починають активно розмножуватися та виділяти газ. Саме...




















