З’єднати яйця, цукор та сметану, все добре перемішати. Додати борошно, змішане із содою, всипати цукати або родзинки. Ще раз перемішати. Розлити тісто у невеликі форми для кексів та відправити в розігріту до 250 градусів духовку на 20 хвилин. Готові кекси можна прикрасити глазур’ю, фруктами чи збитими вершками.
Якщо банки з огірками вибухнули
Чому вибухають банки з огірками Потрапили бактерії. Якщо під час консервації у банку потрапили бактерії, вони починають активно розмножуватися та виділяти газ. Саме...




















