Редиска росте доволі швидко, проте, щоб урожай був рясним, а редиска смачною, слід знати певні правила її вирощування. Насіння редиски потрібно сіяти рядками на відстані 8-10 сантиметрів одне від одного. Борозенки не повинні бути глибше одного-двох сантиметрів. Краще сіяти у вологу землю. Коли з’являться перші листочки, стебла слід прорідити, залишаючи між рослинами не менше чотирьох сантиметрів. Але можна одразу сіяти насіння з такою дистанцією, щоб під час проріджування не пошкодити коріння.
Особливо уважним треба бути після появи першого справжнього листочка: саме тоді починає формуватися коренеплід. Якщо допустити пересихання ґрунту хоч на кілька годин в цю пору, редиска почне неправильно розвиватися. Якщо вона жорстка і гірка, їй, швидше за все, не вистачило поливу. Натомість при надмірному поливі редиска тріскається.
Порожнистими всередині коренеплоди редиски можуть бути, якщо під час посіву вносили у ґрунт свіжий гній. Підживлювати цю рослину, як і всі інші, потрібно тільки перепрілою органікою. Якщо бадилля починає жовтіти – рослині не вистачає азоту. Потрібно зробити настій з курячого посліду чи коров’яку або підживити рослини комплексним мінеральним добривом. Якщо бадилля наростає добре, а редиска погано зав’язується – рослині не вистачає калію, і потрібно внести відповідні добрива. Багатий на калій серед органіки деревний попіл. Можна просто посипати рослини й землю навколо них, але на піщаному ґрунті краще полити редис настоєм попелу.
Редиска страждає на ті ж хвороби, що й інші рослини родини капустяних. За надмірної вологості її може пошкодити несправжня борошниста роса. За надто вологої погоди може з’явитися чорна плямистість. Кіла – вірусне захворювання, за якого на редисці з’являються нарости – загрожує рослині на занадто кислих ґрунтах. Такі плоди краще знищити й на цьому місці не вирощувати редиску кілька років.
Щодо шкідників, то редиску полюбляють капустяні блішки, які особливо небезпечні в період появи сходів. Їх багато в суху і спекотну погоду. У цьому разі допоможе посипання рослин попелом, це відлякує комах. Корені й коренеплоди редиски любить і капустяна муха, від якої також рятує посипання попелом.