Так називають у народі кімнату рослину спатифілум. Вона зазвичай тішить господарів білим цвітом. Проте якщо цього не відбувається, слід знайти причину, що забороняє квітці цвісти.
Місцерозташування. Воно насправді має дуже велике значення в житті квітки та її цвітіння. Спатифілум не любить яскравого прямого сонячного світла, а також протягів. «Жіночому щастю» важливо забезпечити м’яке розсіяне освітлення.
Нестача вологи. Цей недолік у догляді може перешкоджати появі квітів у цієї рослини. Причому мова про пересушене повітря в приміщенні. Умови занадто сухого повітря, особливо взимку через роботу опалювальних систем, можуть негативно вплинути на рослину. Важливо створити оптимальні умови вологості, наприклад, за допомогою зволожувача або розміщення рослини на тарілочці з водою.
Нестача або надмір живлення. Збалансоване живлення важливе для цвітіння спатифілуму. Рослина потребує підгодівлі, але важливо не перестаратися у цій справі. Якщо добрив занадто багато, то рослина лише нагромаджуватиме зелене пишне листя, не утворюючи квітів.
Завелика ємність. Надто просторий горщик, в який посаджена ця рослина, не сприятиме її цвітінню. Бо випускати бутони вазон починає зазвичай тоді, коли його коріння упирається в дно ринки.
Озброївшись цими знаннями про спатифілум, можна діагностувати проблему з його цвітінням і вжити необхідні заходи для її вирішення.