Їх можна не поливати навіть місяць, і вони не втратять гарного вигляду. Секрет у тому, що ці кімнатні рослини здатні накопичувати вологу, тому можуть пережити тривалий час посухи.
Бокарнея. Її в народі ще називають «кінський хвіст». Догляд за нею нескладний, тому вона часто прикрашає офіси чи торгові зали. Цибулина біля основи стовбура накопичує вологу, тому бокарнею можна надовго залишити без поливу.
Фікус каучуконосний. Він добре переносить засуху, особливо взимку. Влітку залишають рослину на місяць, достатньо протерти їй листя, помірно полити і поставити в неосвітлений кут кімнати.
Сансевієрія. Вона кілька тижнів може бути без поливу. За цей час може трохи погіршати на вигляд, але листя відновиться, якщо повернутися до звичного режиму.
Хлорофітум чубатий. Якщо не буде змоги кілька тижнів поливати рослину, то достатньо розмістити ринку з нею у вологому приміщенні, до прикладу, у ванній. Коріння і листя хлорофітума наситяться вологою, що дозволить йому краще пережити посуху.
Сукуленти. Вони – мешканці пустель, тому не бояться тривалої відсутності поливу. У них є спеціальні клітини для запасу води.
Заміокулькас. Він чутливий до переливу, а ось посуху переносить стійко, причому неважливо – на сонці він, у півтіні або темному приміщенні.
Аспідістра. Якщо планується відсутність поливу рослини, то варто прибрати горщик з вазоном подалі від прямих сонячних променів, протерти листя і в міру полити.
Хойя карноза. Її ще називають восковим плющем. Товсті воскові листки рослини накопичують вологу, тому вона здатна пережити навіть кілька місяців посухи. Звісно, це має бути час, коли хойя не цвіте, бо в період цвітіння її потреби у волозі зростають.