Слухати, не перебиваючи. Жінки люблять поговорити, і це загальновідомий факт. Часом навіть не треба активно долучатися до розмови, але важливо жінку вислухати. Можна в ході розмови поставити кілька запитань, щоб бути в курсі справи. Проте найважливіше – це слухати.
Не цуратися дрібної домашньої роботи. Помити посуд, винести сміття, розкласти випрану білизну – нібито дрібниці, проте, якщо чоловік долучається до виконання таких незначних побутових завдань, це тішить дружину. Для неї це – показник турботи про створення спільного домашнього затишку.
Бажання дружини – у пріоритеті. Це можна продемонструвати і в дрібних питаннях, наприклад, що приготувати на вечерю або якою доріжкою гуляти в парку… І це не про підкаблучника, а про повагу до жінки та здійснення її бажань.
Бути м’яким. Важливо, щоб дружина не чула від свого чоловіка лайливих слів, а тим більше – на її адресу. Навіть під час суперечок не треба забувати про свої почуття кохання, і наскільки ця жінка є важливою і потрібною в житті чоловіка.
Демонструвати ввічливість. Річ у тім, що ввічливі слова, зокрема «дякую» та «будь ласка», – це демонстрація ніжності. Якщо чоловік справді кохає, то хоче, щоб мова віддзеркалювала його почуття.
Цікавитися думкою дружини. Коли треба ухвалити складне рішення, варто запитувати в дружини поради. Поганого вона, звісно, не порадить, а цінності її особі завдяки таким проханням додасться.
Підтримувати її мрії. Заохочувати дружинині починання, зокрема в творчості чи хобі. Це важливо, щоб жінка усвідомлювала, що її мрії та бажання враховуються у буденному житті сім’ї.
Озвучувати компліменти. Помітити нову зачіску чи одяг й зробити про це комплімент – важливе завдання для люблячого чоловіка. Особливо доречно казати гарні слова в компанії друзів.
Казати про свою любов. Незайвим щодня чи за кожної нагоди казати про кохання до дружини, щоб у жінки не виникало сумнівів у чоловікових почуттях. Ці слова, коли вони щирі, ніколи не втрачають сили й актуальні.